Janne 18

Jan Willgård CEO

Telefon: 08-508 29 812

Mobil: 076 12 29 812

E-post: jan.willgard@sterikliv.se

 

David 18

David Bergling Financial Manager

Telefon: 08 508 29 813

Mobil: 076 12 29 813

E-post: david.bergling@sterikliv.se

 

Erik 18

Erik Fischer Corporate Lawyer

Telefon: 08 508 29 928

Mobil: 076 12 29 928

E-post:erik.fischer@sterikforsakring.se


Mathias 18

Mathias Schütt Head of Claims

Telefon: 08 508 29 929

Mobil: 076 12 29 929

E-post: mathias.schutt@sterikforsakring.se


Vid frågor om stadens olycksfallsförsäkring för elever, maila till: info@sterikforsakring.se

Vid frågor om incidentrapporteringssystemet IA, maila till: info@sterikforsakring.se

 

Olle 18

Olle Karlsson Client Executive/Reinsurance Manager

Telefon: 08 508 29 933

Mobil: 076 12 29 933

E-post: olle.karlsson@sterikforsakring.se


Helena 18

Helena Brandelius Client Executive

Telefon: 08- 508 29 930

Mobil: 076 12 29 930

E-post: helena.brandelius@sterikforsakring.se

 

Said 18

Said Tabari IT Manager

Telefon: 08-508 29 925

Mobil: 076 12 29 925

E-post: said.tabari@sterikliv.se

Stefan 18

Stefan Thorstensson Risk Manager

Telefon: 08 508 29 931

Mobil: 076 12 29 931

E-post: stefan.thorstensson@sterikforsakring.se