Janne 18

Jan Willgård VD

Telefon: 08-508 29 812

Mobil: 076 12 29 812

E-post: jan.willgard@sterikliv.se

 

 David 18

David Bergling Ekonomiansvarig

Telefon: 08 508 29 813

Mobil: 076 12 29 813

E-post: david.bergling@sterikliv.se

 

Erik 18

Erik Fischer Bolagsjurist

Telefon: 08 508 29 928

Mobil: 076 12 29 928

E-post:erik.fischer@sterikforsakring.se

Mathias 18

Mathias Schütt Skadeansvarig

Telefon: 08 508 29 929

Mobil: 076 12 29 929

E-post: mathias.schutt@sterikforsakring.se

 
Vid frågor om stadens olycksfallsförsäkring för elever, maila till: info@sterikforsakring.se

Vid frågor om incidentrapporteringssystemet IA, maila till: info@sterikforsakring.se

 


Julie Monteyne Modig Kundansvarig/ Återförsäkringsansvarig

Telefon: 08 508 29 935

Mobil: 076 12 29 935

E-post: julie.monteyne.modig@sterikforsakring.se


Helena 18

Helena Brandelius Kundansvarig

Telefon: 08- 508 29 930

Mobil: 076- 12 29 930

E-post: helena. brandelius@sterikforsakring.se

  

Said 18

Said Tabari IT-ansvarig

Telefon: 08-508 29 925

Mobil: 076 12 29 925

E-post: said.tabari@sterikliv.se

Stefan 18

Stefan Thorstensson Risk- och Säkerhetsansvarig

Telefon: 08 508 29 931

Mobil: 076 12 29 931

E-post: stefan.thorstensson@sterikforsakring.se